Master PDF Editor 4 - Komercyjne narzędzie umożliwia edycję jednego z najpopularniejszych formatów dokumentów. Co nowego w wersji 4?

  Otwieramy źródła profesjonalnej wiedzy
Aktualności | Numer bieżący | Społeczność | Zamówienia | Reklama | Kontakt

newsletter
Serwery www tani hosting w Linuxpl.com

  Jedyny w Polsce... » Reklama w Linux... » Linux.local  

Linux.local

Przedstawiamy program Linux.local

Szanowni Państwo!

"Linux Magazine" to największe na świecie czasopismo poświęcone Linuksowi, które wywodzi się z początków linuksowej rewolucji. Wydawanie niemieckojęzycznej wersji Linux Magazin sięga 1994 roku; było to pierwsze w Europie pismo o Linuksie. Od tego czasu "Linux Magazine", jak i cała nasza firma, wzrastały razem ze wspólnotą Linuksa.

Docieramy do około dwudziestu tysięcy Czytelników zainteresowanych Linuksem i open source. Zadaniem "Linux Magazine" jest udostępnianie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z Linuksem. Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do informowania - jesteśmy integralną częścią ruchu open source.

Tak zrodził się również pomysł programu Linux.local, jaki daje dostęp do reklamy prasowej firmom, które dotąd nie miały możliwości korzystania z tej formy promocji.

Dla kogo jest Linux.local?

Program jest przeznaczony dla wszystkich firm, które chcą się reklamować w najlepszym polskim czasopiśmie o Linuksie. Zależy nam na promowaniu polskich przedsiębiorstw - głównie małych i średnich - które zajmują się Linuksem i open source. Nie nakładamy wymogów formalnych ani organizacyjnych - profil działalności gospodarczej i jej wielkość nie mają znaczenia. Najważniejsze, aby reklamowana firma oferowała sprzęt, usługi lub doradztwo związane z Linuksem lub open source. Interesują nas zatem firmy działające w następujących branżach:

 • sprzęt
 • integracja
 • szkolenia
 • oprogramowanie
 • usługi
 • dostawcy usług internetowych

Korzyści z uczestnictwa w Linux.local

Uczestnictwo firmy w programie Linux.local to wymierne korzyści:

 • najtańsza reklama prasowa - żadne inne czasopismo dla profesjonalistów linuksowych nie oferuje tak taniego sposobu dotarcia do tak szerokiej rzeszy klientów. Oferujemy Państwu do dyspozycji miejsce na specjalnej stronie Linux.local wewnątrz "Linux Magazine" z możliwością publikacji logo firmy, danych adresowych oraz zakresu kompetencji.
 • prenumerata "Linux Magazine" - w cenę uczestnictwa w Linux.local wliczona jest prenumerata "Linux Magazine" na okres, w jakim obowiązuje uczestnictwo w programie (nie dotyczy promocji na dwa miesiące).
 • zniżki w opłatach za uczestnictwo w imprezach - konferencjach i wystawach organizowanych lub sponsorowanych przez "Linux Magazine".
 • wsparcie promocyjne - "Linux Magazine" to czasopismo międzynarodowe wydawane w czterech językach i cieszące się znakomitą reputacją na świecie. Jeśli chcą Państwo ze swoimi produktami lub usługami wejść na rynki Niemiec, Austrii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii - możemy Państwu w tym pomóc - doradzając i oferując najtańsze sposoby promocji.

Jak przystąpić do Linux.local?

Aby wziąć udział w programie Linux.local, wystarczy wysłać e-mailem informację o chęci uczestnictwa w Linux.local na adres e-mail: info@linux-magazine.pl.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów technicznych (logo, prezentowane dane).

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: info@linux-magazine.pl.

Ile kosztuje udział w Linux.local?

Proponujemy Państwu promocyjne, bezpłatne uczestnictwo w Linux.local przez dwa miesiące (emisja w dwóch kolejnych numerach "Linux Magazine"). Z promocji tej można skorzystać raz w roku.

Jeśli po dwóch miesiącach stwierdzą Państwo, że udział w Linux.local wspiera promocję Państwa firmy, proponujemy wykupienie abonamentu Linux.local na 6 lub 12 miesięcy (odpowiednio 6 lub 12 kolejnych numerów Linux Magazine). Ceny abonamentu Linux.local:

 • 6 numerów kolejnych "Linux Magazine": 720 zł
 • 12 numerów kolejnych "Linux Magazine": 1200 zł

Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

 

In the US and Canada, Linux Magazine is known as Linux Pro Magazine.
Entire contents © 2018 [Linux New Media USA, LLC]
Linux New Media web sites:
North America: [Linux Pro Magazine]
UK/Worldwide: [Linux Magazine]
Germany: [Linux-Magazin] [LinuxUser] [EasyLinux] [Linux-Community] [Linux Technical Review]
Eastern Europe: [Linux Magazine Poland] [Linux Magazine Archive] [Darmowe Programy Poland] [Najlepsze Programy] [Blog.medialinx.pl]
International: [Linux Magazine Spanish]
[Linux Magazine Brazil] [EasyLinux Brazil]
Corporate: [Medialinx AG]